George - магазин для всієї родини!

Напевно всі з вас чули про англійський бренд George, який відомий вже багато років за рахунок своїх демократичних цін. Бренд представляє не тільки одяг для жінок , чоловіків, дітей , а ще й додаткові аксесуари та товари для дому. George цінує своїх покупців та надає якісні товари за дуже вигідними цінами. Особливо цінуються дитячі речі: повномірні розміри, якісний трикотаж , саме тому речі довго і добре носяться.

Якщо брати товари для дому , то магазин пропонує вам як  постільну білизну , рушники , посуд, тематичні речі до ванної кімнати, кухні та багато іншого. Широкий асортимент товарів та ціни вас вразять! Наближаючись до будь яких свят бренд пропонує придбати різні тематичні подарунки , та саме ця пропозиція актуальна зараз, адже до Нового Року залишилось близько місяця. Наша компанія London-moda.com  з радістю допоможе розділити приємні хлопоти з вами. Ви обираєте потрібний вам товар - ми купуємо та направляємо його саме до Вас. Враховуючи доставку з Англії , це близько 2-2,5 тижнів , ви встигнете придбати Новорічні подарунки та прикраси до свят. Товар, який ви обрали, можете  надіслати нам у телеграм , в інстаграм , або беспосередньо замовити через наш сайт. Ми зробимо все , щоб ви залишились  задоволені речами та нашим сервісом!

George пропонує великий вибір одягу для всієї сім‘ї починаючи від білизни , шкарпеток , та закінчуючи теплими куртками та шапками. Також перевагою цього бренду є те, що ви можете купити товар паками будь то піжами , спідня білизна, одяг для малюків і т.п.

 

Не виходячи з дому George допоможе придбати абсолютно все: горщики для квітів , вази ,свічки , прикраси , картини та багато іншого !

Чекаємо на Ваші замовлення !